Ücretsiz web sitesi açma

Ücretsiz internet sitesi nasıl açılır ?

(Ygt_trnl tarafından yazıldı)

Paylaşım Hakkında Yazılanlar

 1. caneryılık diyor ki:

  Bedavasitem. comdan yada server.gg sitesinden bedava site açabilirsin

 2. Ahmet Tokyüz diyor ki:

  Öncelikle merhaba,

  Ücretsiz internet sitesi olarak blogspot tarzı sitelere girerek yada google’ın blog’larını deniyerek başka bir alan adıyla mesela,yigit.blogspot.com gibi bir alan adında internet sitesi açabilirsiniz.Asıl mesele bir internet sitesi açmak değil,onu her yönüyle örnek bir şekilde programlıyabilmek.Bu işinde basit olmadığını söylemek isterim.Eğer iyi bir iş istiyorsanız hem iyi bir arayüz tasarımcısı hemde iyi bir programcı olmanız gerekiyor,basar parayı yaptırırım gibi diğer bir seçenekte mevcut tabi ki.

 3. Sercan MUHLACI diyor ki:

  Açmak istediğin siteye göre değişir. Ancak ücretsiz açılan sitelerin bir karşılığı vardır. Ya internet adresinde sana sadece subdomain verirler(Örn: Sercan.azbuz.com) yada sitende bolca reklam bulundurmanı ve gelirlerini bu şirekte vermeni isterler. Ücretsiz site açabileceğin bir kaç isim:

  Azbuz
  Bedava-sitem
  Blogger
  tubmlr
  wordpress

 4. serzir81 diyor ki:

  Arkadaşlar yeterince bilgi vermiş teşekkürlerimi sunuyorum hepinize.

 5. çetin diyor ki:

  açılacakmı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>